ÇÖZÜMLER
GÜÇ AVUÇLARININ İÇİNDE
Geri
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ fotokopi, yazdırma ve tarama fonksiyonlarını kontrol edip, doküman güvenliği sağlayan gelişmiş doküman yönetim çözümüdür. Bütün fonksiyonlar için doğru numaratör ve hesap kontrolü, baskıları istediğiniz bir cihaza çağırabilmenizi sağlayan özelliklere sahiptir. SafeQ çözümü ile cihazlarından alınan baskıların tam kontrolüne sahipsiniz.

YSoft Safe Q orta örçekli firmalardan büyük organizasyonlara, devlet kurumlarından banka ve sigorta şirketlerine masraf kontrolü ve gelişmiş iş akışı sağlar.

Gittikçe önemi artan doküman güvenliği için kullanıcı yetkilendirmeli giriş sistemine sahiptir. Kullanıcılar cihazları şifre, giriş kartı, parmak izi gibi yetkilendirme seçenekleri ile fonksiyonlarına erişebilir.

FAYDALAR

Masraf Azaltma, Ekonomi YSoft SafeQ baskı giderlerini azaltmanıza yardımcı olur. Kullanıcıları daha ekonomik baskı yöntemlerine yönlendirebilir yada gereksiz baskı alınmasını önleyebilir. Toplam harcama maliyetlerini 3 ay gibi bir sürede geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Kontrolü Kullanıcılar baskılarını alırken işlerinin cinsi ve şekline göre daha uygun makineden baskı alabilirler.

Kullanım Kolaylığı Kullanışlı Web-tabanlı kontrol paneli ile Bilgi İşlem yada yönetici kadroları sistemi kolayca yönetim, gerekli raporlamayı alabilir. Kolay ve güvenli MFP erişim yöntemleri ile kullanıcıların verimliliklerini yükseltir.

Çevre Dostu Kontrol edilen baskı ortamı sayesinde azalan kağıt kullanımı ile çevre korunmasına katkı sağlar.

ÖZELLİKLER

Güvenli `Beni Takip Et` Özelliği Ysoft SafeQ`nun güvenli `Beni Takip Et` özelliği ile kullanıcılar güvenli bir şekilde baskılarını alabilirler. Bir kullanıcı yazıcı yada MFP cihazından baskı almak istediği zaman, baskı işini sisteme gönderir. Baskıyı almak istediği cihazın yanına gidip kartı yada şifresi ile kendisini sisteme tanıttığında, gönderdiği baskı işi sistem tarafından bu cihazdan basılması sağlanır.

Web Arayüz ile Merkezi Yönetim Bilgi İşlem yada Yönetici kadrosu Web tabanlı merkezi yönetim sistemi ile ortamadaki bütün cihazları ve bunların kullanıcılarını yönetebilir. Sistemin güvenliği ve ekonomisi için kurallar yaratabilir. Cihazlarda bir sorum olduğunda yetkilieri uyararak işlerin aksaması önlenir.

Paylaşımlı Baskı Kuyrukları YSoft SafeQ ile kullanıcıların atanmış cihazlardan baskı alması sağlanabilir.

Proje Yönetimi, Hesabı ve Raporlama YSoft SafeQ ortamdaki bütün işleri kişilere, departmanlara ve projelere göre hesaplayıp raporlayabilir. Bu şekilde kullanıcılar ve işlere göre masraf kontrolu sağlanır.

Mevcut Kartlı Sistemler ile Uyumluluk YSoft SafeQ çözümü 60 dan fazla değişik kart okuyucuyu destekler. Bu şekilde mevcutta kullandığınız giriş kartlarınız ile baskı sisteminizi kullanabilirsiniz.

Kredi Sistemi YSoft SafeQ ile kullanıcıların hesaplarındaki kredi miktarlarına göre cihazların kullanımını sağlanabilir.

YSOFT SAFEQ YAZILIM VERSİYONLARI

- YSoft SafeQ Instant Edition : Küçük ve orta örçekli işletmeler için giriş sınıfı doküman yönetim yazılımı versiyonudur.
- YSoft SafeQ Professional Edition : Orta ve büyük ölçekli firmalara uygundur. En çok tercih edilen versiyondur. Bir alt versiyona göre daha fazla cihaz ve kullanıcı yönetim imkanı vardır. Gelişmiş yönetim ve raporlama fonksiyonlarına sahiptir.
- Ysoft SafeQ Enterprise Edition : Yüksek kullanım ve yönetim talebi olan işletmeler içindir. Şubeli firmalara uygundur.


YSOFT KONTROL TERMİNALLERİ

YSoft SafeQ kontrol panelleri yetkisiz kullanımları önleyerek cihaz ve bilgileriniz güvenliğini sağlar. Terminal bağlı cihazlarda ekran kullanıma kilitlidir. Kullanıcılar giriş kartlarını okutarak yada şifrelerini girerek cihazı kullanabilirler.

2 tip terminal vardır.

Terminal Ultralight : Küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçlarını karşılacak şekilde dizayn edilmiştir. Fotokopi ve yazcı fonksiyonlarını kontrol edip yönetmenizi sağlar. Terminal Professional : Üzerindeki ekranı sayesinde kullanıcılar işlerini kontrol edebilir, gerekli ayarları yapabilir. Fotokopi, yazıcı ve tarama fonksiyonlarını kontrol ederek yönetmenizi sağlar. Favori işler, proje yönetim özellikleri kullanılabilir.

ELTEK Büro Makineleri | Balıkesir Toshiba
Eski Kuyumcular Mah. Çavuş Sok. No:11/D Karesi | BALIKESİR
+90 [266] 241 38 38 +90 [543] 740 41 87
Copyright by Eltek © 2008 - 2016